_images/te2000_procesorova_deska_2000x750.jpg

O nás

Společnost Technologie 2000 byla založena roku 1990 s cílem vytvořit vývojovou a výrobní organizaci pro návrh a aplikaci elektronických zařízení. Vývoj chápeme komplexně, tedy včetně tvorby programového vybavení a dodávek výpočetní techniky. Snahou společnosti je orientace na špičkové technologie a dodávky specializovaných řešení vytvořených přímo pro potřeby zákazníků. Nedílnou součástí společnosti je od počátku servisní a opravárenská činnost.

Společnost si během své existence vybudovala kvalitní technologické zázemí pro vývojovou a malosériovou výrobu elektronických plošných spojů. Jsme vybaveni automaty pro osazování a pájení součástek a špičkovými měřícími přístroji. Toto zázemí nám umožňuje rychle a levně realizovat vývoj zařízení i pro takové zakázky, které jsou pro velké koncerny finančně a objemově nezajímavé.

Hlavní oblastí, kde se naší společnosti podařilo prosadit na náročném trhu je výroba zařízení a programových řešení pro vyrozumění a varování, které využívají Hasičské záchranné sbory a další složky integrovaného záchranného systému v celé republice i v zahraničí. Našimi zákazníky jsou také jaderné elektrárny, velké chemičky a ocelárny, ale také města i jednotlivé obce.

Na počátku se společnost Technologie 2000 také zabývala dodávkami výpočetní techniky. Během vývoje společnosti, byl postupně omezován maloobchodní prodej, až do současného stavu, kdy dodáváme výpočetní techniku především v rámci řešení našich zakázek. Především jde o dodávky serverů, síťových prvků, včetně rozvaděčů a jejich vybavení.